عکس شاخص خدمت پیمانکاری ساختمان

پیمانکاری ساختمان با هلدینگ آرک گستر

یکی از مواردی که باید در پیمانکاری ساختمان در نظر بگیریم این است که برخلاف اسم آن تنها محدود به پروژه های مسکونی نمی شود.

انجام کلیه پروژه های پیمانکاری ساختمان ها و طرح های شما توسط هلدینگ آرک گستر. تهیه نقشه، جواز ساختمان، اجرای سقف و ستون.


بسیاری از شماها حتما بارها و بارها اسم پیمانکاری ساختمان را شنیده اید و یا بسیاری از پروژه های ساخت و ساز را در اطراف محل سکونت خود دیده اید که توسط گروهی از مهندسان در حال اجرا است. در حالت کلی عملیات ساخت و ساز که توسط یک شرکت پیمانکاری برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود، در حوزه فعالیت‌های پیمانکاری ساختمان قرار می‌گیرد. پیدا کردن شرکت ها و افراد مطمئن در این زمینه و اعتماد به آنها امروزه کار بسیار سختی است. هلدینگ آرک گستر به عنوان مجری انواع پروژه های پیمانکاری راه و ساختمان، اجرای ایزوگام و خدمات مهندسین مشاور در تلاش است تا به نحو احسن به شما مشتریان عزیز خدمت رسانی کند.

 آرک گستر؛ ارائه دهنده خدمات پیمانکاری ساختمان در تهران و حومه

 

پیمانکاری ساختمان را می توان به مواردی مثل پاساژها، واحد های تفریحی یا فرهنگی و یا حتی پیمانکاری پروژهای عمرانی مثل بزرگراه ها، تونل ها و … بسط داد. هلدینگ آرک گستر با انجام پروژه های موفق زیادی در حوزه پیمانکاری ساختمان آمادگی پذیرش پروژه های شما را دارد. نکته مهم در این زمینه قرارداد های پیمانکاری هستند.یک پیمانکار موظف است که تمامی مواردی که در قرارداد پیمانکاری ساختمان متعهد شده است را به صورت کامل تحویل دهد.

 

 بنر تماس با ما

 

مراحل قرارداد پیمانکاری ساختمان

 • بستن قرارداد پیمانکاری ساختمان
 • آغاز پروژه مذکور و انجام مفاد آن
 • تحویل پروژه تکمیل شده به کارفرما

 

در قرارداد پیمانکاری ساختمان، کارفرمای کسی است که پروژه به او تعلق دارد. همچنین توافق نامه های نوشته شده در متن قرارداد باید به تایید دو طرف برسد. در متن قرارداد پیمانکار هزینه های پروژه، هزینه های جانبی و بهترین گزینه های موجود را به کارفرما 

معرفی کند.

 

نقشه برداری در پروژه های پیمانکاری ساختمان

در کل نقشه های پیمانکاری ساختمان در دو قسمت طراحی می شوند. یک نقشه که برای گرفتن مجوز های ابتدایی برای شهرداری نیاز است. دوم نقشه اجرایی بوده که جزئیات ساخت بنا در آن آمده است.

 

آرک گستر؛ ارائه دهنده خدمات بازسازی ساختمان

 

در بازسازی ساختمان در قسمت های فرسوده که نیاز به مرمت دارند صورت میگیرد. بخش هایی مانند دیوار، ستون ها، سقف و … همچنان سالم هستند اما با یک مرمت تا سال ها می توانند به خوبی باقی بمانند. بر طبق قانون تغییرات جزیی در نمای ساختمان یا وضعیت داخلی ساختمان نیازی به مجوز نیست. مثلا اگر شما قصد دارید که مساحت زیربنای ساختمان خود را افزایش دهید باید مجوز بگیرید.

ما در هلدینگ آرک گستر همیشه سعی کرده ایم برنامه دقیق و کاملا مشخصی را برای پیمانکاری ساختمان تان در نظر بگیریم تا کیفیت لازم در اجرای پروژه ها لحاظ شود.

 بنر تماس با ما

مرحله نیاز سنجی در آرک گستر

در مرحله اول ما نیاز سنجی میکنیم. شما در این قسمت تغییرات و خواسته های خود را اعلام میکنید. سپس یک کارشناس از محل بازدید نموده و نکاتی که ممکن است از تخمین های ما جا افتاده باشد را به ما معرفی میکند. 

 

مرحله بررسی و نوسازی تاسیسات لوله کشی

 

بعد از این مرحله نقشه ها آماده شده و برنامه های لازم برای پروژه مرمت ساختمان ریخته می شود. بعد این کار مهندس تاسیسات لوله کشی را بررسی و نوسازی می کند. بعدا نوبت برق کشی ساختمان و سپس تعمیر سرویس بهداشتی و حمام میرسد. سپس دیوارها با گچ کاری جدید نوسازی می شوند.

 

آرک گستر؛ ارائه دهنده دکوراسیون داخلی ساختمان

دکوراسیون داخلی به معنی طراحی و ساخت فضای داخلی به صورتی که هم کاربری آن بهتر و مفیدتر شده و هم زیبایی آن افزایش پیدا کند و نقش مهمی در پیمانکاری ساختمان دارد. بعضی از نکاتی که در آن مطرح است شامل:

 • نقشه طراحی داخلی
 • نورپردازی محیط
 • بخش بندی قسمت های داخلی
 • پوشش سقف، دیوار و کف پوش ساختمان

 

در دکوراسیون داخلی ساختمان تعیین سبک بسیار مهم است.ما در هلدینگ آرک گستر با توجه به ساختار سازه و سلیقه شما یکی از سبک ها را به شما پیشنهاد میکنیم. موارد دیگری که لحاظ می شود از قبیل انتخاب رنگ است که بسیار تاثیر گذار است و این کار با معماری داخلی و میزان نور تابشی به داخل متغیر است.آرک گستر؛ ارائه دهنده خدمات کناف کاری

کناف یک صفحه گچی بوده که روکش داشته و در پیمانکاری ساختمان و دکوراسیون داخلی استفاده می شود. کناف کاری مزایای زیادی مثل: سرعت بالای کار، طراحی ها متنوع تر، کار شدن بر روی سقف و … دارد. کناف محصول آلمان بوده و در سراسر دنیا زیاد استفاده می شود.

در قسمت هایی مثل سقف و یا به عنوان دکور یا پارتیشن های جدا کننده به کار رفته و شامل دو بخش است:

یک پانل گچ برگ و سازه کناف به عنوان بخش های اصلی دو طیف و بتونه کناف برای مکمل.

 بنر تماس با ما

آرک گستر؛ ارائه دهنده خدمات پیمانکاری راه سازی

پیمانکاری راه سازی نیز یکی از خدماتی است که در هلدینگ ما عرضه می شود. در این کار ما قسمتی که مد نظر کارفرما می باشد را زیرسازی، روسازی و قرار دادن تابلو ها است. از مواردی که ابتدای کار باید در پیمانکاری راه سازی در نظر گرفت اینکه: 

 • جاده چند بانده است
 • مشخص کردن درجه راه
 • سرعت انجام پروژه 
 • حداقل و حداکثر سرعت جاده

 

بالا