قیمت ایزوگام و فروش ایزوگام همراه با نصب با گارانتی و وارانتی بدون قید و شرط. آرک گستر با خرید عمده، قیمت ایزوگام مناسب با کیفیت بالا ارائه میدهد
ایزوگام

مناسب‌ترین قیمت ایزوگام

می‌توانید مناسب‌ ترین قیمت ایزوگام و با کیفیت‌ترین ایزوگام همراه با نصب با گارانتی و وارانتی بدون قید و شرط را در آرک گستر پیدا کنید.

قیمت ایزوگام و فروش ایزوگام همراه با نصب با گارانتی و وارانتی بدون قید و شرط. آرک گستر با خرید عمده، قیمت ایزوگام مناسب با کیفیت بالا ارائه میدهد.


مناسب ترین قیمت ایزوگام در آرک گستر

امروزه یکی از مشکلاتی که در ساختمان و سازه ها دیده می شود، مشکل نم و رطوبت است که در بعضی اوقات می تواند خسارت های خیلی جدی را به ساختمان ها وارد کند. همچنین این مشکل با توجه به نزدیک شدن به زمستان تشدید تر می شود؛ یکی از راهکارهای مقابله با آن عایقکاری رطوبتی است. حتما شما که در حال مطالعه این مطلب هستید، به دنبال پیدا کردن یک شرکت در زمینه اجرای فرآیند ایزوگام و مناسب ترین قیمت ایزوگام هستید. باید به شما بگویم که شرکت آرک گستر ایمن ساز به عنوان یک هلدینگ با برند آرک گستر به منظور ارائه خدمات پیمانکاری و مشاوره فنی مهندسی و نظارت بر حسن اجرای طرح های عمرانی در خدمت شماست تا با اجرای بهترین قیمت ایزوگام در تهران و حومه بتواند رضایت مشتریان را جلب کند. پس با ما همراه باشید تا علاوه بر آشنایی با نحوه کار نسبت به قیمت انجام ایزوگام در 1400 آگاهی پیدا کنید.

 

 

 ایزوگام نام بازرگانی گونه‌ای عایق آماده‌ی ضد نم و رطوبت برای پوشاندن پشت بام، استخر و مانند آن است. ایزوگام پوششی است برای عایق کردن که برای جلوگیری از رخنه و نفوذ آب به‌کار می‌رود، و از فراورده‌های نفتی بدست می‌آید. پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما بر بستر بام چسبانده می‌شود. عمر ایزوگام به‌طور میانگین ۱۰ سال است.

عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که تا چهل سال گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع عایق‌ها به تدریج جای خود را به این عایق‌ها دادند. امروزه در بیش‌تر ساختمان‌ها چه در مرحلهٔ پی و فونداسیون و چه در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، ایزولاسیون با لایه عایق رطوبتی ایزوگام انجام می‌گردد.

 بنر تماس با ما

ایزوگام وانواع آن دهنده آرک گستر

ایزوگام را معمولا براساس ماده تشکیل دهنده آن تقسیم بندی می نمایند که به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود. 

 • ایزوگام پلیمری
 • ایزوگام دمیده

 

ایزوگام پلیمری و قیمت آن

برخی ممکن است با این پرسش که ایزوگام پلیمری به چه صورت بوده و چه ویژگی هایی دارد مواجه شوند که برای پاسخ به این پرسش باید گفت که این نوع ایزوگام کیفیت بسیار بالایی داشته و برای تولید آن از قیرخالص استفاده می شود. میزان قیر مصرفی برای این محصول حدود 60 الی 70 درصد می باشد که این مقدار قیر موجب شده است تا ایزوگام پلیمری کیفیت بالاتری نسبت به نوع دمیده داشته باشد. برای تولید این نوع عایق ابتدا تمامی مواد اولیه در میکسرهای مخصوص میکس شده سپس پخته می شوند. خروجی این میکسرها مایعی با نام ایزوگام پلیمری می باشد که در حال حاضر به طور گسترده ای در سراسر دنیا رواج یافته است.

ایزوگام دمیده و قیمت آن

دومین ایزوگامی که در بخش های قبل به آن اشاره شد عایق دمیده نام داشت. برای تولید این نوع پوشش رطوبتی از عنصری با نام قیر دمیده استفاده می شود که توسط فرآیند مخصوصی تولید می شود. لازم است بدانید قیر دمیده نسبت به قیرهای خالص مقاومت کمتری داشته و میزان نفوذ پایین تری دارد. برای تولید این ایزوگام از قیر دمیده ، تیشو ، فویل های آلومینیوم و ... استفاده می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

 

استفاده از ایزوگام آرک گستر چه مزایایی دارد؟

 • ایزوگام آرک گستر می تواند یک سطح عایق یک نواخت و بدون هیچ درز و شکافی ایجاد کند.
 • نصب ایزوگام آرک گستر راحت است و با کمترین وسایل و ابزار های ممکن انجام می شود.
 • ایزوگام آرک گستر در مقابل فشار آب و قرار گیری طولانی مدت در معرض رطوبت مقاوم است.
 • ایزوگام آرک گستر اگر به درستی نصب شود امکان پارگی و ترک خوردن در آن وجود ندارد.
 • استفاده از ایزوگام آرک گستر نسبت به روش های دیگر مقرون به صرفه می باشد.
 • ایزوگام آرک گستر نسبت به سرما و گرما واکنش زیادی نشان نمی دهد.
 • ایزوگام آرک گسترنسبت به روشی مثل قیر و گونی خطرات زیست محیطی کمتری دارد.

 

افراد قبل از نصب ایزوگام آرگ گستر حتما باید به نشان استاندارد توجه کنند، این نشان کیفیت و نحوه ساخت مواد را نشان می دهد بیانگر آن است که آزمایش های کافی به منظور سطح مقاومت بر روی این محصول انجام شده است.

 

 بنر تماس با ما

 

ایزوگام و استاندارد های آن

به طور کلی برای ایزوگام ها سه نوع استاندارد وجود دارد:

استاندارد ایزوگام نوع O:

جالب است که بدانید استاندارد O به شرایط جوی مربوط است؛ این استاندارد به دو دسته ایزوگام مربوط به شرایط آب و هوایی سردسیر و شرایط آب و هوایی گرمسیر تقسیم می شود.

استاندارد ایزوگام نوع A :

این استاندارد میزان مقاومت ایزوگام در برابر سرما و گرما را نشان می دهد.ایزوگام هایی این استاندارد را به دست می‌ آورند که بتوانند در دمای منفی ۵ درجه و گرمای مثبت ۱۲۰ درجه از خود مقاومت نشان دهند.

استاندارد ایزوگام نوع S:

این نوع استاندارد نیز نشان دهنده بازه ی مقاومتی ایزوگام در برابر درجه سرما و گرما است؛ زمانی یک ایزوگم این استاندارد را کسب می ‌کند که در برابر سرما تا منفی ۱۰ درجه سانتیگراد و در گرما نیز تا مثبت ۱۰۰ درجه سانتیگراد گرما را تحمل کند. از انعطاف پذیری خوبی برخوردار است.

 

ایزوگام های درجه یک آرک گستر

اگر یک ایزوگام خوب و درجه یک برای عایق بندی استفاده شود، طول عمر ساختمان را نیز به مراتب بالا می رود، معمولاً ایزوگام های درجه یک و با کیفیت مشخصاتی همچون موارد زیر را دارا هستند:

 • استفاده از قیر پلیمری درجه یک 
 • پلی استر مرغوب و متراکم 
 • ضخامت ۳ تا ۴ میلی متر 
 • وزن بالای ۳۷ کیلوگرم 
 • داشتن فویل آلومینیومی با ضخامت ۱۶ میکرون
 • ضمانت نامه و بیمه نامه
 • بسته بندی مناسب

 

مراحل نصب ایزوگام های آرگ گستر

قبل از فرایند نصب ایزوگام بهترین روش برای انتخاب یک ایزوگام خوب و با کیفیت به کار گرفته شود. افراد باید از مشاوره های نمایندگی معتبر بهره بگیرند. معمولاً برای نصب کردن ایزوگام نیز از نمایندگی ها کمک می گیرند؛ افراد خبره ایی که در نمایندگی ها کار می کنند به راحتی می توانند عایق کاری منازل را به عهده بگیرند.

بخش اول: تمیز کردن سطح

همان طور که می دانید برای بالا بردن کیفیت ایزوگام حتماً باید سطح ایزوگام تمیز باشد و از هر گونه آلودگی و گرد و غبار پاک شود، زیرا حتی با استفاده از بهترین نوع قیر و یا پرایمر درجه یک نمی‌ توان ایزوگام را به خوبی به سطح چسباند.

بهتر است که با استفاده از جارو و مقداری آب سطح را جارو کنید. حتماً باید سطح بعد از شستشو خشک شود و بعد عملیات نصب ایزوگام بر روی آن انجام بگیرد. اگر میزان استفاده از آبی که برای نظافت استفاده شود زیاد باشد به عمق سطح فرو می رود، به همین دلیل است که بعد از نصب ایزوگام وجود رطوبت در لایه زیرین باعث می ‌شود که ایزوگام پس داده شود.

بخش دوم: درزگیری سطح

با انجام مرحله اول و شستن و تمیز کردن سطح، ترک ها و شکاف ها بیشتر نمایان می ‌شوند، ترک های ریز و کوچک با استفاده از قیر و پرایمری که در ایزوگام وجود دارد پر می شود، اما درزهای درشت باید حتماً با استفاده از دوغاب، سیمان و یا درزگیر پر شوند؛ برآمدگی هایی همچون انتهای میلگردها، سرستون ها یا زائده های تیز باید از سطح پاک شده و برش داده شوند.

بخش سوم: زیرسازی ایزوگام

بعد از انجام مرحله دوم و پاک کردن ترک ها و شکاف ها بقلا از نصب ایزوگام، وقت انجام زیرسازی است، معمولاً برای زیرسازی از سیمان و در بعضی از موارد از آسفالت استفاده می کنند. معمولاً برای زیرسازی سطح سیمانی از حدود ۲۸۰ گرم مشتق سری محلول در حلال نفتی یا حدود ۳۰۰ گرم آسفالت مشتق ‌گیری محلول در آب بهره گرفته می شود.

 زیرسازی ایزوگام

همان طور که می دانید در آسفالت، قیر وجود دارد؛ بهره گیری از محلول های نفتی در این مشتق به ساختار آسفالت آسیب می رساند. مقدار موادی که کمی قبل اعلام شد برای هر متر مربع است. مواد باید ۲۴ ساعت قبل از نصب ایزوگام بر روی سطح پراکنده شده و ۲۴ ساعت استراحت کند، بعد از خشک شدن آن نیز مجدداً باید سطح را عاری از هر گونه آلودگی کرد.

 

بخش چهارم: شیب بندی سطح

شیب بندی یکی از مهمترین مراحل نصب ایزوگام است، اگر سطح مورد نظر از قبل شیب دار نباشد، در زمان ایزوگام حتماً باید این کار انجام شود، زیرا باید تمام آب هایی که بر روی سطح قرار می گیرد به سرعت خارج شوند. در زمان اجرای ایزوگام توجه به این مسئله توسط فردی که ایزوگام را نصب می‌ کند بسیار حائز اهمیت است. اجرای ایزوگام بر روی سطحی ناهموار باعث جمع شدن آب بر روی ایزوگام ها می شود و به مرور زمان ممکن است این آب به داخل سطح نفوذ کند.

حتما باید نصب ایزوگام به صورت موازی با مسیر شیب باشد، منحرف کردن این مسیر باعث جمع شدن آب در ناحیه دیگر خواهد شد. برای نصب ایزوگام در محیط هایی که زاویه ۹۰ درجه را تشکیل می ‌دهند، باید فیله کشی و یا ماهیچه کشی انجام شود. معمولاً این مسیر طبق شیب بندی آبرو انجام می گیرد، در شیب بندی مکان های چهار گوشه و قسمت های دیگر همگی به سمت ابرو هدایت شوند. بهتر است که در اطراف ناودان ها و چاه های آبرو از قبل ایزوگام نصب شود.

بخش پنجم: نصب ایزوگام

بهتر است که برای بالا بردن دقت فرد اجرا کننده ایزوگام، سطح به بخش‌هایی با عرض ۹۰ سانتی متر تقسیم شود. عرض تمام رول های ایزوگام یک متر است، به همین دلیل با نصب ایزوگام بر روی یک دیگر حدود ۱۰ سانتی متر از نوارهای ایزوگام روی یکدیگر قرار می‌ گیرند و همپوشانی ایجاد می‌کنند. شروع کار همیشه از سمت ناودان انجام می گیرد، بهتر است که برشی از ایزوگام به ابعاد ۵۰ * ۵۰ درون ناودان قرار بگیرد. برای این که بعد از ریختن آب از سطح ناودان آب به عمق ساختمان نفوذ نکند، حدود یک متر زیر ناودان را نیز ایزوگام نصب می‌ کنند.

اندازه های مختلفی از مدل های ایزوگام در بازار موجود است، اما رول های استاندارد معمولاً ۱۰ متری تعبیه شده‌اند. بیشتر رول ها از وسط به دو بخش ۵ متری تقسیم می شوند که برای نصب و تراز کردن، کار نصاب راحت تر شود. در صورت نصب ایزوگام، اجرا کننده باید به صورت چپ و راست حرکت کند به گونه‌ایی که ایزوگام ردیف چپ و راست لایه نصب شده بر روی یکدیگر قرار گرفته و حدود ۱۰ سانتیمتر روی هم باشند. قسمت خارجی ایزوگام با استفاده از یک نایلکس پوشیده شده است؛ باید آن را جدا کرده و به قسمتی که نایلون از آن جدا می شود حرارت مستقیم داده شود.

 

بعد از تنظیم کردن و حرارت بخشیدن به ایزوگام باید از قسمت وسط با پا و یا با دست به آن لایه فشار وارد کرده که ان لایه صاف شود. وجود چین و چروک و هواگرفتگی در ایزوگام باعث نفوذ آب به داخل سطح می ‌شود، بنابراین در زمان نصب ایزوگام باید اطمینان حاصل کرد که عایق به سطح چسبیده است. در زمان نصب، جوشکاری همپوشانی باید با دقت بسیار و شعله کم با استفاده از یک کمچه و یا ماله اجرا شود.

 

 بنر تماس با ما

روش های ترمیم ایزوگام های آرک گستر پس از خرابی

روش های مختلفی برای ترمیم ایزوگام وجود دارد که از مهم ترین آن ها می توان به چسباندن قطعه ای ایزوگام بر روی عایق خراب شده ، جدا نمودن عایق های آسیب دیده و جایگزین نمودن ایزوگام جدید و تعویض کامل عایق های بام اشاره نمود که هر کدام به نحوی در این راستا می توانند به شما کمک کنند.

لازم است بدانید ایزوگام های آرک گستر بسته به نوع و کیفیت عمرخاص خود را دارند و پس از پایان عمر مفید خود نیاز به تعویض دارند. در چنین شرایطی توصیه داریم حتما برای تعویض و تهیه این نوع عایق از فروشگاه هایی خرید خود را انجام دهید که کاملا معتبر بوده و محصولات آن ها دارای کیفیت بالا و قیمت متعارفی می باشند.

عایق کاری آرک گستر؛ انحام دهنده خدمات عایق کاری استخر

یکی از موارد استفاده از ایزوگام ، عایق کاری استخر می‌باشدکه اقداماتی زیر را لازم دارد. پیش از این که مخازن و سازه های خود را عایق کاری کنید می بایست شرایط پیش روی خود را به صورت کامل تجزیه تحلیل نمایید. حال این ارزیابی می تواند شامل مراحل مختلفی گردد که از جمله آن شامل:

1- بررسی خصوصیات خاک منطقه

یکی از مسائل مهمی که پیش از انجام آب بندی استخر با ایزوگام می بایست مورد توجه خود قرار دهید، آزمایش خاک موجود در منطقه مورد نظر است. با این کار می توانید آب های سطحی، فشار هیدرواستاتیک و مواد شیمیایی موجود در خاک را به صورت کامل مورد بررسی خود قرار دهید. در واقع ارزیابی خاک به این دلیل صورت می گیرد که عایق رطوبتی بتواند با بیشترین فشار هیدرواستاتیک کند و در صورت وجود ترکیبات شیمیایی در خاک دچار خوردگی نشود.

2- بررسی آب های زیر زمینی در صورت وجود

در صورتی که قوانین بین المللی ساختمان سازی را مورد توجه قرار دهید، خواهید دید که بهره گیری از آب بند ها در تمامی سازه های ساختمانی که در مجاورت با آب قرار دارند جزو ضروریات به حساب می آید. ارزیابی آب های زیر زمینی می بایست هنگامی انجام شود که میزان آن در بیشترین حالت خود باشد.

 

قیمت ایزوگام ها در هلدینگ آرک گستر:

بدون شک نوسانات بازار و ارز روی قیمت ایزوگام نیز موثر هست اما این تنها پارامتر موثر در قیمت ایزوگام نیست و عواملی مانند:

1- مواد اولیه

مواد اولیه ایزوگام شامل قیر، الیاف، لایه های درونی و فویل‌های آلومینیومی در قیمت نهایی ایزوگام تاثیر زیادی دارند. 

2- فویل آلومینیومی

قسمت خارجی ایزوگام فویل آلومینیومی هست که طرح‌های مختلفی مانند چوبی، آجری و .... دارد و با توجه به کیفیت فویل و طرح استفاده شده روی ان قیمت تغییر می‌کند.

3- قیر

مهم‌ترین ماده اولیه مورد استفاده در ایزوگام قیر هست. قیر به این دلیل که از فرآورده‌های نفتی می‌باشد مستقیما تحت تاثیر قیمت‌های جهانی و نرخ دلار می‌باشد؛همچنین عواملی مانند بازار بورس و واسطه‌ها روی قیمت قیر تاثیرگذار هستند. در نهایت همه این عوامل روی قیمت نهایی ایزوگام تاثیرگذار هستند.

 بنر تماس با ما

4- برند ایزوگام

 با توجه به کیفیت و جنس موادی که برندهای مختلف در تولید ایزوگام ها استفاده می‌کنند، قیمت تغییر پیدا می‌کند.

5- زیرسازی

با توجه به اینکه چه کارهایی برای زیرسازی و درست کردن شیب پشت بام که نقشی مهمی در جمع شدن اب یا جاری شدن ان دارد قیمت نهایی تغییر می‌کند.

6- فاصله کارخانه تا محل نصب ایزوگام

 با توجه به اینکه حمل و نقل و باربری در سطح کشور دارای مقررات مخصوصی هستند و تولید کننده‌ها نقشی در تعیین آن ندارند، پس نمی‌توان شرکت‌ها را در افزایش هزینه‌هایی که ناشی از بخش حمل و نقل می‌باشد مقصر دانست و این نقشی مهم در قیمت تمام شده دارد. 

 

آرک گستر | بهترین ارائه دهنده خدمات در زمینه ایزوگام

اگر خدماتی در زمینه ایزوگام لازم دارید، مطمئن باشید جای درستی آمده‌اید.

1- هلدینگ آرک گستربه عنوان شرکت ارائه دهنده خدمات در زمینه ایزوگام با مناسبت ترین قیمت؛ شناختی کامل از تمام برندهای موجود در بازار دارد و با در نظر گرفتن همه عوامل از جمله بودجه ای که هزینه می‌کنید، بهترین‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهد.

2- هلدینگ آرک گستر دارای 5 تیم متخصص برای نصب ایزوگام می‌باشد که حداقل 10 سال سابقه‌ی کار در این زمینه دارند. تمام پرسنل کاملا آموزش دیده و تحصیل کرده‌ هستند و قطعا کار شما را با کم‌ترین چالش و کیفیتی مثال زدنی در تمام نقاط استان‌های البرز و تهران انجام خواهد داد و در همین راستا بهترین و کامل‌ترین خدمات را به شما ارئه خواهد داد. چون اگر بهترین برندها را انتخاب کنید اما کار توسط نصاب حرفه‌ای انجام نشود بعدا دچار مساله خواهید شد و ما در این سال‌ها شاهد بوده‌ایم افرادی بی تجربه یا کم تجربه خود را به عنوان متخصص نصب ایزوگام معرفی کرده‌اند و قیمت‌های بسیار پایین را به مشتریان پیشنهاد داده‌اند و کارفرمایان را دچار مشکلات بسیاری کرده‌اند.

 بنر تماس با ما

3- هلدینگ آرک گستر با توجه به خرید مشتریان خود پس از نصب علاوه بر ضمانت نامه 10 ساله و بیمه نامه ایی 5 ساله که مربوط به خود ایزوگام می باشد یک ضمانت نامه ی هشت تا ده ساله که شامل گارانتی و وارانتی بدون قید و شرط می باشد، تقدیم خواهیم کرد، که شایان ذکر خواهیم شد که مفتخر هستیم که به عنوان اولین و تنهاترین شرکت در ایران این ضمانت نامه را برای مشتریان خوبمان صادر و در اختیار آنها قرار خواهیم داد که این خود نشان از شناخت بالای ما نسبت به ایزوگام های موجود در بازار ایران و تجربه بالای پرسنل گروه آرک گستر در نصب و بهره برداری از ایزوگام خریداری شده توسط شما کارفرمایان و مشتریان گرانقدر مجموعه ی ما می باشد.

با توجه به اینکه قیمت ایزوگام به دلیل نوسانات مواد اولیه متغییر می‌باشد، اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید از طریق شماره تلفن 02146131126 یا شماره موبایل 09122367441 با کارشناسان شرکت آرک گستر تماس بگیرید و ازجزئیات محصولات و محصول مناسب با شرایط نصب خود اطلاعات کاملی دریافت نمایید.

قیمت ایزوگام و کیفیت آن از مهم ترین نکات برای یک انتخاب خوب در خرید ایزوگام می باشد. توجه کنید نصب استاندارد ایزوگام در جهت عایق بندی درست بسیار تاثیر گذار می باشد

بالا