آشنایی با مراحل پیمانکاری ساختمان در سایت آرک گستر. آرک گستر؛ ارائه دهنده خدمات پیمانکاری ساختمان در تهران و حومه
وبلاگ
امتیاز دهید:
امتیاز شما به این مقاله:
امتیاز کل:

مراحل پیمانکاری ساختمان

مدیر سایت شنبه 22 آذر 1399 0 نظر

 

به مجموعه ای که فعالیت های ساختمانی از قبیل ساخت، حمل و نقل و اجرا را بر عهده داشته و با اشخاص حقیقی و حقوقی در این زمینه قرار داد منعقد می کنند، پیمانکاری ساختمان گفته می شود. با این مقدمه در ادامه این بخش از ساختمانچی به بیان توضیحات تکمیلی در این زمینه خواهیم پرداخت و هم چنین در زمینه پیمانکاری ساختمان در تهران نیز اطلاعاتی در اختیار شما خواهیم گذاشت. در ادامه با ما همراه باشید.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره با شماره 02146131126 تماس بگیرید.

 

همان گونه که گفته شد، پیمان کاری ساختمان به مجموعه ای گفته می شود که از سمت کارفرما به عنوان نماینده در اجرای پروژه های ساختمانی انتخاب شده و پیمانکار موظف است بر اساس قرارداد منعقد شده نسبت به انجام عملیات های ساختمانی اقدام نماید. پیمانکار وظیفه دارد در طول اجرای پروژه، نقشه های مربوطه را طراحی و اجرا کرده و نسبت به دریافت  مجوزهای ساختمانی، تهیه کلیه مصالح مورد نیاز، حفظ امنیت پرسنل و افراد مشغول به کار و هر آن چه که به این حیطه مربوط می شود، اقدام نماید.

 

آرک گستر؛ ارائه دهنده خدمات پیمانکاری ساختمان در تهران و حومه است.

 

 

قرارداد مدیریت پیمان، از دو قسمت عمومی و اختصاصی تشکیل شده است. این قراردادها باید به گونه ای باشند که در آن ها هیچ گونه تناقضی وجود نداشته باشد و تمامی بخش ها به طور واضح مشخص شده و به امضای دو طرف برسد. در قرار داد مدیریت پیمان، کارفرما به شخصیتی حقوقی گفته می شود که بر اساس اسناد و مدارک، عملیات اجرایی را به شرکت پیمانکار واگذار می کند. مدیر طرح به عنوان رابط بین کارفرما و پیمانکار معرفی شده و چارچوب اختیارات وی از طرف کارفرما تعیین شده است. در این میان مهندس مشاور نیز در چارچوب اختیاراتی که دارد به شرکت پیمانکار معرفی می شود.

نظرات

نظر بگذارید

بالا