قیمت ایزوگام در سایت آرک گستر با کیفیت و ضمانت نامه رسانی کتبی ارائه میدهد برای اطمینان از قیمت ایزوگام لیست قیمت ها رو چک نمایید
آشنایی با مزایا و قیمت قیرگونی
امتیاز دهید:
امتیاز شما به این مقاله:
امتیاز کل:

قیمت قیرگونی

سعید قوتی شنبه 19 تیر 1400 0 نظر

درحال حاضر قیرگونی از جمله عایق هایی به شمار می رود که در سطح کشور رواج داشته و توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. از مهم ترین دلایل این امر می توان به مواردی همچون در دسترس بودن و قیمت پایین آن اشاره نمود که اهمیت بالایی داشته و افراد بسیاری را راغب به تهیه این عایق می نماید. گونی که برای تولید این نوع پوشش مورد استفاده قرار می گیرد وارداتی بوده و عمدتا از کشورهای دیگر تهیه می شود. طبق استانداردهای موجود برای این نوع پوشش ویژگی های بارزی در نظر گرفته شده است که این ویژگی ها شامل نو بودن ، سالم بودن ، ریز بافت بودن و عدم وجود آلودگی در قیرگونی می شوند که لازم است حین خرید به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرند. در ادامه به بیان هرچه بیشتر ویژگی ها و هرآنچه که لازم است درباره قیمت قیرگونی بدانید پرداخته و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره با شماره 02146131126 تماس بگیرید.

 

قیرگونی چیست ؟

آشنایی با قیرگونی و استانداردهای مربوط به آن به شما این امکان را می دهد تا با دقت بیشتری خرید خود را انجام داده و حین تهیه تمام معیارها و قیمت قیرگونی را در نظر گیرید. قیرگونی نوعی پوشش یا عایق رطوبتی می باشد که از آن برای محافظت از سقف ، کف یا دیوار استفاده می شود. این عایق با قابلیت های بی نظیر خود می تواند از نفوذ هرگونه رطوبت و سرما جلوگیری نموده و شرایط مناسبی را برای شما رقم بزند. یک قیرگونی باکیفیت باید کاملا سالم بوده و دارای بافت های ریزی باشد زیرا این بافت ها می توانند استحکام و ماندگاری عایق را افزایش دهند.

قیر مصرفی در قیرگونی به چه صورت می باشد ؟

برخی ممکن است با این پرسش که قیر مورد استفاده در تولید قیرگونی  به چه صورت بوده و چه ویژگی هایی دارد مواجه شوند که در پاسخ به این پرسش باید گفت که برای تولید این قیر از نفت خام استفاده می شود و به طور کلی سه نوع قیر در ایران وجود داشته و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. این سه نوع قیر شامل موارد زیر می شوند.

- قیر جامد که آن را با نام اختصاری C.A می شناسند نوعی قیر مصرفی می باشد که کاملا از تقطیر نفت خام تولید شده و به بازار عرضه می گردد. 

- دومین قیر ، قیرهایی می باشد که به روش هوا دادن یه قیر جامد تهیه می شوند. این نوع قیرها دسته های مختلفی داشته که هر کدام از این دسته ها نیز ویژگی های خاص خود را دارند.

دسته سوم قیرهای مورد استفاده در تولید قیرگونی قیر جامد اکسید شده می باشد که با نام اختصاری R شناخته شده و ویژگی های بارزی نسبت به قیرهای دیگردارد. این نوع قیر انعطاف پذیری بیشتری دارد.

 

 

  آشنایی با مزایا و قیمت قیرگونی

 

 

مزیت های استفاده از قیرگونی 

قیرگونی نیز همانند دیگر عایق‌های رطوبتی مزیت ها و معایب خاص خود را داشته که این مزیت ها قیمت قیرگونی، شرایط و ویژگی های مختلفی را شامل می شوند. لازم است بدانید این نوع عایق کاربذدهای کمتری نسبت ایزوگام دارد زیرا در حال حاضر ایزوگام رواج بالایی داشته و مزیت های بیشتری برای مشتریان به دنبال دارد. قیرگونی مقاومت کمتری در برابر گرما داشته و آب می شود اما در مقابل نسبت به ایزوگام قیمت قیرگونی کمتر بوده و راحت تر می توان به آن دسترسی یافت.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره با شماره 02146131126 تماس بگیرید.

 

نکات لازم برای اجرای قیرگونی 

رعایت نکات لازم و ضرروی برای اجرای قیرگونی از جمله مواردی به شمار می رود که علاوه بر در نظر گرفتن قیمت قیرگونی باید آن ها را نیز مورد توجه قرار داد. این نکات به شرح زیر می باشند.

- به هیچ عنوان در زمان بارندگی به اجرای قیرگونی نپردازید زیرا این امر تنها مجب بروز خسارات متعدد برای شما خواهد شد

 

- در دمای کمتر از 4+ درجه به هیچ عنوان عایق کاری با قیرگونی را انجام ندهید

- قیرهای جامد را لازم است در زمان هایی که گرم و روان می باشند مورد استفاده قرار دهید 

- از انجام قیرگونی بر روی سطوح مرطوب پرهیز کنید زیرا این روطبت موجب تجمیع آب در زیر عایق شده و شرایط پارگی و صدمه در قیرگونی را فراهم می نماید

- به هیچ عنوان از میخ برای محکم نمودن لایه های عایق کاری استفاده ننمایید 

- لازم است لایه های عایق کاری را با دقت مورد بررسی قرار داده و این لایه ها را با قیرمناسب به هم بچسبانید 

- از افرادی که در زمینه اجرای قیرگونی مهارت دارند کمک بگیرید.

 

کاربردهای قیرگونی 

عمدتا از قیرگونی برای عایق نمودن مکان هایی همچون سرویس های بهداشتی ، آشپزخانه و پایه های مربوط به ستون های فلزی استفاده می شود زیرا قیرگونی از بروز هرگونه زنگ زدگی در این پایه ها جلوگیری نموده و موجب استحکام آن ها می شود

 

عمر مفید قیرگونی چقدر می باشد ؟

در کنار متعارف بودن قیمت قیرگونی این عایق عمر خوبی نیز دارد. بهره مندی از این ویژگی نیاز به تهیه پوششی باکیفیت دارد بنابراین لازم است حین خرید دقت عمل بالایی را به کار گیرید. 

 

 

 

  آشنایی با مزایا و قیمت قیرگونی

 

 

قیمت قیرگونی 

در راستای بیان قیمت قیرگونی باید گفت که این امر به میزان کیفیت محصول بستگی دارد. به طور طبیعی هرچقدر کیفیت قیرگونی بالاتر باشد قیمت آن نیز افزایش می یابد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت هایی که در زمینه عرضه و فوش قیرگونی فعالیت دارند مشورت نموده و از آن ها مشاوره های لازم را دریافت کنید.

سخن آخر

به عنوان سخن پایانی دراین مقاله لازم است بدانید اجرای قیرگونی نیاز به مهارت و تجربه داشته و برای این امر بهتر است از افراد فعال کمک بگیرید. در راستای قیمت قیرگونی نیز باید گفت متغیر بوده و هزینه های اجرای آن نیز متغیر می باشد.   

نظرات

نظر بگذارید

بالا