قیمت ایزوگام دلیجان در ۱۴۰۰
امتیاز دهید:
امتیاز شما به این مقاله:
امتیاز کل:

قیمت ایزوگام دلیجان

سعید قوتی یکشنبه 05 دی 1400 0 نظر

پیش از انتخاب عایق رطوبتی مناسب، افراد مختلف، به عوامل متعددی فکر میکنند. یکی از مهمترین این نکات، در نظر گرفتن قیمت ایزوگام دلیجان در ۱۴۰۰ است. همانطور که میدانید ایزوگام یکی از انواع عایقهای رطوبتی است که کاربردهای بسیار زیادی هم دارد.

این عایقها در انواع مختلفی تولید میشوند و در شرایط مختلف آب و هوایی مورد استفاده قرار میگیرند. بنابراین انتخاب ایزوگام مرغوب و با کیفیت بالا که قیمت مناسبی هم داشته باشد، بسیار اهمیت دارد. لازم است بدانید که قیمت ایزوگام با در نظر گرفتن چند عامل مهم مشخص میشود. در این مقاله قصد داریم به بیان نکاتی در زمینه عوامل مؤثر بر قیمت ایزوگام دلیجان در ۱۴۰۰ اقدام کنیم.

دارا بودن نشان استاندارد

یکی از عوامل مؤثر بر تعیین قیمت ایزوگام دلیجان، دارا بودن نشان استاندارد این محصولات است که باید در هنگام خرید به آن توجه کافی داشته باشید. لازم به ذکر است که در بسیاری از موارد، برخی از افراد به فروش ایزوگام های غیراستاندارد دست میزنند. این عامل، باعث میشود تا کیفیت محصول، مناسب نباشد. بنابراین برای پیشگیری از بروز چنین حوادثی لازم است در هنگام خرید حتما به نشان استاندارد این کالاها توجه داشته باشید.

لازم است این نکته را در نظر بگیرید که کالاهای استاندارد، با کیفیتترین محصولات هستند. این امکان وجود دارد که قیمت آنها بالاتر باشد. اما این عامل، در برابر کیفیت بالای آنها کاملا بهصرفه و مناسب است. در حقیقت در مواقعی که ایزوگام دلیجان با استاندارد مورد نظر را خریداری میکنید، به این اطمینان دست مییابید که تمام مواد و عناصر تشکیل دهنده این محصول، مرغوب هستند و کیفیت کافی و مورد نظر شما را دارند.

از جمله مواد اولیه تشکیلدهنده ایزوگام دلیجان، میتوان به فویلهای آلومینیومی بهکار رفته در تولید آنها اشاره کرد که کاملاً با کیفیت هستند. قیر و الیاف تیشو از دیگر مواد اولیه بهوجود آورندهاین محصولات و عایقهای رطوبتی هستند. لایههای درونی ایزوگام نیز باید کیفیت و مرغوبیت کافی را داشته باشد. تمامی این عوامل، قیمت ایزوگام دلیجان در ۱۴۰۰ را تعیین خواهند کرد.

داشتن ضمانتنامه کتبی و بیمهنامه معتبر

یکی دیگر از عوامل مؤثر بر تعیین قیمت ایزوگام دلیجان، داشتن ضمانتنامه کتبی مناسب و همچنین بیمهنامههای معتبر است. لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که در شرایط معمول، تمامی شرکتهایی که خدمات ایزوگام را ارائه میدهند، باید یک ضمانتنامه کتبی هم داشته باشند.

از طرف دیگر این نوع از شرکتها باید بیمهنامههای معتبری را نیز در اختیار مصرفکنندگان و خریداران قرار دهند. لازم است به این نکته توجه کنید که این ضمانتنامهها نشان میدهند که کالای خریداریشده، مرغوب است و کیفیت و استانداردهای مورد نیاز را نیز دارد.

خدمات پساز فروش ایزوگام دلیجان

در صورتیکه بتوانید ایزوگام دلیجان را با ضمانتنامه کتبی و معتبر از مراکز ارائهدهنده با اعتبار، فراهم کنید، میتوانید از مزایای دیگری نیز بهرهمند شوید. از جمله این مزایا میتوان به این عامل اشاره کرد که در اینصورت محصول مورد نظر شما دارای خدمات پساز فروش مناسب خواهد بود.

همانطور که میدانید خدمات پساز فروش بهمعنای این هستند که شما میتوانید محصول مورد نظر خود را با کیفیت کافی و استانداردهای لازم تحویل بگیرید و پساز خرید هم، از خدمات دیگری بهرهمند شوید. این عوامل نیز باعث میشود تا قیمت ایزوگام دلیجان در ۱۴۰۰ با تغییر و تحولاتی مواجه گردد.

 

  خدمات پس‌ از فروش ایزوگام دلیجان

 

شرایط آب و هوایی محل سکونت شما

از دیگر عوامل مؤثر بر تعیین قیمت ایزوگام میتوان به شرایط آبو هوایی و جوی اشاره کرد که در محیط زندگی شما حاکم است. بهطور کلی و در صورتیکه شما ساکن مناطق سردسیری باشید و یا در مناطقی سکونت داشته باشید که میزان بارشهای آن بیشتر باشد، لازم است هزینه بیشتری برای خرید ایزوگام و اجرای آن پرداخت نمایید.

در چنین شرایطی لازم است ایزوگامی را مورد استفاده قرار دهید که کیفیت بسیار بالایی داشته باشد و از استاندارد کافی برخوردار باشد. چرا که در بیشتر موارد ایزوگامهایی که بهصورت معمولی فراهم شدهاند، در نقاط کمبارش و یا گرمسیری مورد استفاده قرار میگیرند و لذا نمیتوانند عایق رطوبتی مناسبی برای مناطق سردسیر و پربارش باشند.

محل قرارگیری و نصب ایزوگام دلیجان

یکی دیگر از مواردی که تعیینکننده قیمت ایزوگام است، در نظر گرفتن محل قرارگیری این محصولات و عایقهای رطوبتی است. همانطور که میدانید نیاز ساختمانهای مختلف به ایزوگام با یکدیگر متفاوت است و بر این اساس، قیمت خرید ایزوگام و اجرای آن نیز با تغییر و تحولاتی مواجه خواهد شد.

در بسیاری از موارد در مناطق پربارش که بارندگیهای زیادی را در طول سال تجربه میکنند از ایزوگامهایی بهعنوان عایق رطوبتی استفاده میکنند که فویل دار هستند. این در حالی است که در مناطق دیگر و کمبارش از ایزوگامهای ساده استفاده میشود. بهطور حتم قیمت ایزوگام بهصورت فویل دار و یا ساده و معمولی با یکدیگر تفاوتهایی دارد.

 

  محل قرارگیری و نصب ایزوگام دلیجان

 

 

فاصله کارخانه تولید کننده تا محل تخلیه آن

یکی از عواملی که باعث میشود قیمت ایزوگام دلیجان در ۱۴۰۰ با تغییر و تحولاتی مواجه شود، فاصلهای است که از کارخانه تولید کننده ایزوگام تا محل تخلیه آن وجود دارد. لازم است به این نکته توجه داشته باشید که باربریهایی که در کشور مشغول به فعالیت هستند قوانین و قواعد مخصوص به خود را دارند.

در بسیاری از موارد، قیمت حمل این محصولات توسط وسائل نقلیه مختلف، تعیین و ابلاغ شدهاست. بنابراین هزینه حمل و نقل این محصولات قیمت خریدشان را نیز تغییر خواهد داد. عاملی که به تولید کننده ارتباطی پیدا نمیکند. از طرف دیگر قیمت حمل و نقل عایقهای رطوبتی از محل کارخانه تا محل تخلیه نیز تحت تاثیر عواملی قرار دارند.

از جمله عوامل مؤثر بر قیمت حمل و نقل ایزوگام میتوان به قیمت سوخت مصرفی اشاره کرد. عامل استهلاک خودروها و وسائل نقلیه نیز از دیگر عواملی است که قیمت حمل و نقل ایزوگام را با تغییر و تحولاتی مواجه میکند و در قیمت خرید این محصولات نیز اثرگذار است.

هزینه تعمیرات خودروها و یا تعویض قطعات آنها نیز در این زمینه اثرگذار است. از طرف دیگر دستمزد راننده نیز قیمت ایزوگام دلیجان در ۱۴۰۰ را با تغییر مواجه میکند. افزایش قیمت مواد اولیه، برند و شرکت تولیدکننده و ... نیز قیمت عایقهای رطوبتی را تغییر میدهد. در ادامه برخی از قیمتهای این محصولات بیان شده است.

نام محصول قیمت هر متر مربع به تومان
ستاره طلایی دلیجان ۲۷۴۰۰  
بام گستر دلیجان
۳۰۲۰۰
مرجان دلیجان
۳۴۵۰۰ ۲۷۸۵۰
ایزوگام نمونه دلیجان                                          ۲۷۴۰۰
غرب گستر دلیجان                                          ۳۲۰۰۰ ۲۷۶۰۰
سراپوش دلیجان                                               
۳۰۹۵۰
گستر بام دلیجان  
۴۴۰۰۰ ۲۷۴۰۰

 

 

نظرات

نظر بگذارید

بالا