در این مقاله در سایت آرک گستر اطلاعاتی کاربردی و مهم در رابطه قیمت هر متر ایزوگام با نصب و بدون نصب را به شما ارائه می دهیم.
قیمت ایزوگام
امتیاز دهید:
امتیاز شما به این مقاله:
امتیاز کل:

قیمت ایزوگام

مدیر سایت دوشنبه 24 خرداد 1400 2 نظر

همیشه هزینه انجام ایزوگام و کیفیت آن از دغدغه های اصلی افراد برای عایق  سازی خانه یا استخر آن ها بوده است و همواره در این فکر هستند که ارزش و قیمت انجام ایزوگام که خریداری میکنند به صرفه و مناسب باشد و همچنین کیفیت آن نسبت به قیمت ایزوگامی که خریداری کرده اند بالا باشد.

این مقاله درباره انواع خدمات ایزوگام هلدینگ ارک گستر و کیفیت و ارزش مناسب محصولات کار شده در پروژه نسبت به قیمت ایزوگامی که استفاده شده می پردازد.

اگر شما در بازار به جست و جوی هزینه انجام کار ایزوگام و قیمت خدمات اجرای بپردازید متوجه تفاوت فاحش آن خواهید شد.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره با شماره 02146131126 تماس بگیرید.

 

هزینه انجام ایزوگام به چه عواملی بستگی دارد :

در این مقاله سعی شده است تا عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت انجام ایزوگام را برای شما به طور کامل تشریح کنیم.

ابعاد و مساحت کار شده، مهم ترین عامل تاثیرگذار بر روی هزینه انجام ایزوگام است.

کارشناسان متخصص این حوزه ارزش و هزینه انجام ایزوگام را بر اساس معیار و واحد مترمربع انجام می دهند و نکته جالب این است که هر چه مساحت سطح کار بیشتر بوده و پروژه بزرگ تر باشد، قیمت نصب ایزوگام و اجرای آن بالطبع پایین تر خواهد بود.

 

هلدینگ آرک گستر، ارائه دهنده مناسب ترین قیمت ایزوگام؛ بیش از 30 سال است که در زمینه اجرا و نصب ایزوگام فعالیت داشته و ماحصل آن تعداد بسیاری از مشتریان راضی و وفادار است. کلیه کارهای انجام شده از سوی ما دارای گارانتی 10 ساله از سوی شرکت ارک گستر بوده و همچنین وارانتی 5 ساله هستندوهزینه انجام کار ایزوگام های کار شده از جانب ما دارای تضمین هستند. مجموعه ارک گستر خدمات نصب ایزوگام را با توجه به کیفیت کار انجام شده و محصولات مورد استفاده در کار را با قیمتی بسیار مناسب و معقول انجام می دهد تا خیال شما از هر جهت راحت باشد.

 

 

  قیمت ایزوگام

 

 

 

حمل و نقل ایزوگام به محل نصب و آماده سازی محل نصب برای ایزوگام کاری  ( اموری از قبیل باز کردن کولر، دیش ماهواره و نصب دوباره آنها ) بر روی  هزینه ایزوگام تاثیر گذار هستند. همچنین جا به جایی کپسول ها و ادوات کاری با توجه به بعد مسافت برای شرکت خدمات دهنده هزینه گزافی را در بر دارد به خاطر همین عوامل هزینه انجام کار ایزوگام ممکن است متغیر باشد. در رابطه با هزینه جا به جایی به این نکته توجه داشته باشید که هر چه قدر محله و مکان شما به مجموعه مخصوص نصب ایزوگام دورتر باشد طبیعتا هزینه جا به جایی و نصب ایزوگام  نیز بیشتر میشود.

 

بررسی قیمت هر متر ایزوگام در آرک گستر

که شرکت آرک گستر هزینه ی جابجایی و حمل تا نقطه ی شروع نصب ایزوگام در استان تهران و سایر هزینه های جانبی شامل باز کردن کولر ها و دیش های ماهواره و جابجایی آنها  را برای مشتریان خود را رایگان انجام میدهد. نصب ایزوگام نیازمند اقدامات اولیه ای است تا کیفیت کار انجام شده و طول عمر آن حفظ شود.

کار هایی مثل زیر سازی، کف سازی، و شیب بندی پشت بام و استخر که حیاتی هستند. باید بگوییم که این کار ها در ظاهر ممکن است که هزینه انجام کار ایزوگام را تا حدودی افزایش دهند ولی باید گفت که در دراز مدت نتیجه آن ها را خواهید دید. زیر سازی و شیب دهی اصولی و مناسب در فرایند نصب ایزوگام بسیار مهم است . همین نکته زیرسازی باعث می شود روی هزینه انجام ایزوگام با نصب تاثیر بگذارد که به آن هزینه ی زیرسازی ایزوگام گفته می شود.

متخصصین شرکت آرک گستر با مشاوره های رایگان و تخصصی، بهترین و کم هزینه ترین مصالح مورد نظر را به مشتریان خود معرفی می کنند تا کار نهایی دارای عمر بالایی باشد. هزینه ی زیر سازی ایزوگام برای کندن ایزوگام فرسوده و ایزوگامی که خاصیت عایق کاری خود را از دست داده است یا به اصطلاح طبله کرده و کارایی گذشته ی خود را ندارد.

برای هر متر مربع 15 هزار تومان و به دلیل آنکه می بایست بعد از کندن ایزوگام فرسوده ی قبلی برای چسبندگی بهتر و با کیفیت تر ایزوگام قبل از اجرای نصب ایزوگام به سطح اجرای قیر صورت پذیرد قیمت اجرای قیر 15 هزار تومان محاسبه میگردد.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره با شماره 02146131126 تماس بگیرید.

 

لازم به ذکر است که هزینه ی حمل نخاله به خارج از پروژه نصب ایزوگام و حمل نخاله ی پشت بام و نظافت پشت بام قبل از نصب ایزوگام توسط شرکت آرک گستر به صورت رایگان برای مشتریان عزیزمان صورت خواهد گرفت.

یکی از موارد تاثیر گذار بر روی هزینه انجام کار ایزوگام نوع محصول استفاده شده در کار است.

طبیعتا هرچه متریال مورد استفاده هرچه از کیفیت بالاتری برخوردار باشد بالطبع هزینه انجام کار ایزوگام نیز افزایش پیدا میکند.

برند های معتبرتر کیفیت بالاتری دارند و این ایزوگام ها عمر بالاتر و کارایی بسیار بهتری نسبت به سایرین دارند.

 

اگر بخواهیم درباره قیمت ایزوگام و نصب ایزوگام در تهران در سال 1400از 30 هزار تومان تا 55 هزار تومان متغیر است.

علت تفاوت قیمت در نصب ایزوگام در تهران به خاطر کیفیت ایزوگام می باشد، هزینه انجام کار ایزوگام برای سطوح ایی مانند پشت بام و استخر که روباز هستند و نصب ایزوگام راحت تر می باشد.

قیمت نصب ایزوگام هم پایین تر از نصب ایزوگام بر روی دیوار های جانبی ساختمان می باشد که نیاز به ابزار های جانبی و صرف هزینه و وقت بیشتر ایی دارد.

 

 

  قیمت ایزوگام

 

 

 

کارشناسان گروه آرک گستر با توجه به کارایی ایزوگام ها و شناخت کامل نسبت به تمامی برند ها و کارخانه های تولید ایزوگام در ایران با توجه به موقعیت جغرافیایی شما و پروژه ی مورد نظر بهترین برند ها ی ایزوگام را به شما معرفی خواهند نمود.

به دلیل آنکه  ایزوگام را بدون واسطه خریداری و نصب ایزوگام را برای شما انجام می دهیم.

  هزینه انجام کار ایزوگام به نسبت سایر جاها که عمدتا به صورت چندین واسطه صورت می پذیرد و یا به صورت شخصی و بدون پشتوانه گارانتی ایزوگام انجام میدهند پایین تر و به صرفه تر می باشد.

چگونه می توان هزینه ایزوگام پشت بام را برآورد کرد؟

شما برای برآورد هزینه ایزوگام پشت بام ساختمان تان می بایست ابتدا مساحت پشت بام ساختمان تان را محاسبه کرده آن مساحت بدست آمده را در 30 درصد ضرب نموده عدد بدست آمده مقدار متراژ درخواستی شما برای برای خرید ایزوگام میباشد.

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا این 30 درصد به متراژ شما می بایست اضافه شود جواب آن این است که به دلیل همپوشانی ایزوگام و یا به اصطلاح اورلپ ایزوگام، به دلیل تکه کاری ها، ایزوگام کانال کولرها که رو پشت بام قرار دارند و به دلیل پلمپ کردن ایزوگام بر روی دیوار های جان پناه پشت بام ها اضافه می گردد.

 

که این متراژ بدست آمده در هزینه ایزوگام و هزینه نصب ایزوگام ضرب خواهد شد و عدد نهایی بدست آمده هزینه نصب ایزوگام شما می باشد.

با توجه به قوانین آپارتمان نشینی تمامی هزینه های مربوط به پرداخت هزینه ایزوگام در مجتمع های مسکونی بر عهده ی تمام واحد های آن مجتمع مسکونی یا ساختمان و برج می باشد.

تعداد لایه تاثیر زیادی روی نرخ و هزینه انجام کار ایزوگام دارد و قیمت ایزوگام های دو لایه بیشتر از هزینه انجام کار ایزوگام های یک لایه است.

زیرا مواد اولیه ای که در ایزوگام دو لایه به کار رفته است بیشتر از مواد اولیه ایزوگام یک لایه است.

 

 

انواع کاربرد مختلف ایزوگام

ایزوگام ها در فضا های بسیاری استفاده میشوند که میتوان به فضاهایی مثل پشت بام ها، کف آشپزخانه، عایق کاری پاسیو، عایق کف سرویس های بهداشتی، عایق پی و دیواره، عایق پارکینگ، عایق سردخانه ها، عایق استخرهای صنعتی، محافظت و پوشش از انواع لوله های نفت و گاز، عایق سقف و قسمت پشت بام مرغداری ها، عایق کاری سوله ها، ماشین هایی که حفظ دما در آنها اهمیت دارد مثل عایق ماشین های یخچال دار و فضاهای دیگر نیز اشاره کرد.

برای فضاهای منعطف مثل گنبدی مانند بهتر است از ایزوگام های تک لایه استفاده شود. در مناطق آب و هوایی که تابش خورشید زیاد است از ایزوگام های فویل دار استفاده می شود و پیشنهاد ما در تهران ایزوگام فویل دار است. شما در هر مکان و فضایی از شهر و استان تهران باشید و نیاز به ایزوگام کردن  و یا عایق کردن منزل یا محل کار خود داشته باشید. تیم حرفه ای و توانمند آرک گستر با سی سال تجربه و بکارگیری از پرسنل متخصص و تحصیل کرده و با استفاده از دانش روز دنیا در عایق کاری ساختمان در کمترین زمان ممکن خدمات مفید و مشاوره ی رایگان در رابطه با موضوع انجام ایزوگام به شما ارائه می دهد. 

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره با شماره 02146131126 تماس بگیرید.

 

 

  قیمت ایزوگام

 

 

انواع ایزوگام

در این بخش دسته بندی های مختلف و متنوع ایزوگام را به شما به طور کامل معرفی خواهیم کرد و توجه داشته باشید که ارزش و هزینه انجام ایزوگام هر کدام از این مدل ها نیز با هم متفاوت است. ایزوگام ها از لحاظ لایه به طور کلی به سه دسته تک لایه، دو لایه و سه لایه تقسیم میشوند؛ درون ایزوگام های تک لایه الیاف پلی استر وجود دارد و این مدل از ایزوگام ها از انعطاف بسیار خوبی برخوردار هستند.

 

ایزوگام های دو لایه به گونه ای هستند که از موادی مثل الیاف شیشه و الیاف پلی استر در ساخت این نوع ایزوگام استفاده شده است و همین عامل باعث میشود استحکام و قدرت مقاومت ایزوگام بالاتر برود.

این مدل از ایزوگام ها به گونه ای هستند که همانند مدل تک لایه به راحتی و آسانی خم نمیشوند.

ایزوگام های 3 لایه چون قیر بیشتری در آن ها به کار رفته است از استحکام بیشتری برخوردار است.

 

ایزوگام ها از لحاظ روکش به 4 دسته مختلف و متنوع تقسیم میشوند که هزینه انجام کار ایزوگام هر کدام از این دسته ها نیز با یکدیگر متفاوت است.

این چهار دسته عبارتند از ایزوگام فویلدار، ایزوگام طرح دار، ایزوگام سنگریزه رنگی و ایزوگام ساده یا معمولی که به معرفی و تحلیل این چهار دسته نیز خواهیم پرداخت.

ایزوگام فویلدار به گونه ای است که در درون این ایزوگام از آلومینیوم مرغوب استفاده شده است؛ ایزوگام های ساده یا معمولی به گونه ای هستند که در درون این ایزوگام ها از پودر معدنی استفاده شده است.

 

ایزوگام های شکل دار یا طرح دار به گونه ای هستند که مشتریان برای زیبایی نماهای جانبی و ظاهری ساختمان و ویلا از فویل های چاپی مثل طرح های آجری، چمنی و چوبی استفاده میکنند.

آخرین مدل از این دسته ایزوگام های سنگریزه ای هستند که مشتریان در این مدل به جای استفاده از فویل های آلومینیومی برای ساخت و زیباسازی نمای مکان خود از سنگریزه های طبیعی همراه با رنگ های متفاوت نیز استفاده میکنند.

 

 

مشخصات یک ایزوگام استاندارد

در مجموع به ایزوگامی لقب و نشان استاندارد را میدهند که تمامی پارامترها و ویژگی های مورد نظر سازمان ملی استاندارد را داشته باشد؛ یکی از پارامترهای مهم در ساخت و تولید ایزوگام وزن این محصول است که روی هزینه انجام کار ایزوگام و ارزش آن نیز موثر است.

طبق استاندارد های مشخص و معین شده وزن یک رول ایزوگام استاندارد باید 40 کیلوگرم باشد؛ مورد بعدی که جزء مشخصات یک ایزوگام استاندارد به شمار می رود ضخامت این محصول است و ضخامت یک ایزوگام مناسب باید حداقل بین 3 تا 4 میلی متر باشد.

 

طول و عرض یک ایزوگام استاندارد نیز جزء موارد مهم و کاربردی در این زمینه است و طبق استاندارد های تعیین شده طول یک عدد ایزوگام باید 10 متر باشد و عرض این محصول نیز باید یک متر باشد.

یکی از دلایلی که در نصب ایزوگام تاثیرگذار است کیفیت ایزوگام میباشد.

 

یک ایزوگام با کیفیت باید دارای چه مشخصاتی باشد و یا چگونه بفهمیم که کدام ایزوگام با کیفیت است و یا کیفیت ایزوگام مرغوب را چگونه تشخیص دهیم؟

در جواب باید بگوییم که یک ایزوگام مرغوب و با کیفیت از تیشو نخدار، پلی استر نبافته، مشتقات عالی و پلاستیک ساخته شده اند.

وجود قیر خالص در ایزوگام بسیار حائز اهمیت است زیرا هر چقدر قیر استفاده شده در ایزوگام خالص تر باشد سبب عمر بالاتر ایزوگام و چسبندگی بهتر ایزوگام خواهد شد، یکی از راه های تشخیص ایزوگام مرغوب انعطاف پذیری بالا ایزوگام می باشد به طوری که شما وقتی لایه ی ایزوگام مورد نظر را تا میکنید نباید ترد و شکننده باشد.

 

 

 

  قیمت ایزوگام

 

 

زیرا اینگونه ایزوگام ها با استفاده از قیر دمیده شده تولید شده اند و پس از نصب ایزوگام دچار ترک خوردگی میشوند و باعث می شوند تا آب و رطوبت به راحتی از آن عبور کرده و به بنا شما آسیب برساند و سبب اتلاف وقت و هزینه ی شما میشود.

یکی دیگر از ویژگی های ایزوگام مرغوب این است که به راحتی پاره نمی شود و در کل در وارد شدن نیروی کشسانی مقاومت بالایی دارند.

یکی دیگر از مشخصات یک ایزوگام با کیفیت این است که در یک ایزوگام استاندارد ضخامت کل رول ایزوگام میبایست یکنواخت باشد.

 

متاسفانه یک سری کارخانه های سود جو با توجه به شناخت کم افراد در زمینه ی ایزوگام و با استفاده از اسم ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق و ایزوگام پشم شیشه در نام گذاری محصولات خود از این پس وند ها استفاده می کنند و مصرف کننده گان را دچار اشتباه در تشخیص ایزوگام مرغوب می کنند.

در صورتی که اگر مشتریان توجه داشته باشند متوجه می شوند که نام آن محصول چیز دیگریست که خیلی ریز بر روی آنها قرار گرفته است .

نام های ایزوگام دلیجان، ایزوگام شرق و ایزوگام پشم شیشه با فونت بزرگ بر روی محصول به چاپ رسیده است.

 

این ایزوگام ها به دلیل قیمت پایین تر و سود بیشتر برای شرکت های واسطه گر و نصاب ها یی که به صورت شخصی فعالیت میکنند جذاب هستند و از آنجایی که هیچ گارانتی معتبری را به مشتریان خود ارائه نمیکنند.

اسرار به استفاده از این ایزوگام های بی کیفیت دارند که عمدتا از پودر های مازوت، کوک، ضایعات پایشگاهی، ضایعات پلاستیکی، مواد بازیافتی و قیر دمیده تولید شده اند به گونه ایی که هنگام نصب ایزوگام نامرغوب اگر توجه نمایید بوی گازوئیل و روغن سوخته و بوی ایی شبیه دود کل فضا را فرا می گیرد.

این سودجویان برای فریب دادن مشتریان با زرق و برق زیاد حتی با بالا بردن ضخامت و وزن ایزوگام مشتریان را فریب می دهند.

 

به طور کلی توجه داشته باشید که دو دسته ایزوگام استاندارد و معتبر وجود دارد که میتوان به ایزوگام های BPP و ایزوگام های BOF نیز اشاره کرد.

این دو دسته ایزوگام استاندارد جزء با کیفیت ترین رده بندی و رتبه بندی ایزوگام ها به شمار می روند/که شما میتوانید با مشاوره با کارشناسان شرکت آرک گستر بهترین و با کیفیت ترین نوع ایزوگام را برای خود تهیه کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره با شماره 02146131126 تماس بگیرید.

 

ایزوگام دلیجان

در فضای بازار ایزوگام چه آنهایی که نسبت به ایزوگام شناخت کامل دارند و چه آنهایی که شناخت کاملی ندارند صد در صد نام ایزوگام دلیجان به گوششان خورده است .

این نام را در پس ذهن خود دارند، توجه داشته باشید که شهرک صنعتی دلیجان در دهستان هستیجان در شهرستان دلیجان و استان مرکزی واقع شده است .

به دلیل مجاورت با پالایشگاه اراک توانسته است در پا گرفتن کارخانه های ایزوگام زیادی در شهرک صنعتی دلیجان کمک شایانی کند.

تمامی این کارخانه ها ایزوگام که تعداد آنها بسیار زیاد است نام ایزوگام دلیجان را با خود یدک می کشند، که کم نیستند کارخانه هایی که با سوء استفاده از نام ایزوگام دلیجان و نشان استاندارد دست به تولید ایزوگام بی کیفیت و قیمت پایین تر می برند و با زرق و برق در چاپ و بسته بندی شکیل و استفاده از نام ایزوگام دلیجان و گذاشتن حاشیه سود بیشتر برای نصاب های ایزوگام و دلالان سعی در فریب مشتریان را دارند.

 

 

طول عمر ایزوگام ها

به طور کلی و مرتبط با موضوع اصلی هزینه انجام کار ایزوگام می توان به این مسئله اشاره کرد که طول عمر ایزوگام ها با یکدیگر نیز متفاوت می باشد و هر ایزوگام با توجه به نوع شرایط آب و هوایی آن منطقه طول عمر خاص و معینی دارد.

که اگر شما با توجه به شرایط آب و هوایی خود ایزوگام مناسب را تهیه کنید، مطمئنا دوام و کارایی و عمر  بسیار بالایی برای شما خواهد داشت.

به طور مثال میتوان به این موارد اشاره کرد که ایزوگام های تمام پلیمری طول عمری به مدت 20 سال دارند و یا ایزوگام های نیمه پلیمری حدود 12 سال مورد استفاده مفید قرار میگیرند و همچنین ایزوگام های معمولی فقط به مدت 5 سال یا کمتر قابل استفاده هستند.

 

در رابطه با افزایش طول عمر و نگهداری از ایزوگام ها به این نکته توجه کنید که اجسام نوک تیز را در معرض برخورد با ایزوگام ها قرار ندهید چون با این کار هم باعث لطمه به عایق کاری خودتان می شوید و هم ایزوگام شما از شرایط گارانتی  شرکت خارج خواهد شد.

همچنین برای طول عمر بیشتر ایزوگام ها حتما زیر پایه های کولر و وسایل دیگر یک لایه اضافی از ایزوگام قرار دهید تا فشار کمتری به لایه اصلی و ابتدایی ایزوگام وارد شود.

متخصصین شرکت آرک گستر بعد از انجام ایزوگام کاری در نقاط حساس چند لایه اضافه تر کار خواهند کرد تا در آینده برای عایق کاری شما مساله ایی پیش نیایید.

 

حفظ و نگهداری پس از نصب ایزوگام بسیار مهم می باشد، به گونه ایی که نباید پس از نصب ایزوگام بر روی ایزوگام شن و ماسه و آجر قرار داشته باشد چون در هنگام رفت و آمد اهالی ساختمان به صورت غیر عمدی سبب آسیب رسیدن به ایزوگام نصب شده می شود.

حتما قبل از نصب ایزوگام کف شور تهیه کنید تا در هنگام نصب ایزوگام آن را در دهانه ی ناودانی قرار دهیم تا از جمع شدن زباله و بسته شدن ناودانی جلوگیری شود، حتما هر یک ماه یه مرتبه به پشت بام رفته و نکات گفته شده را رعایت کنید.

مدیریت ساختمان حتما نسبت به رفت و آمد افراد به پشت بام نظارت کامل داشته باشد و ساکنین ساختمان می بایست همکاری های لازم را با مدیریت محترم ساختمان را داشته باشند.

 

 

  قیمت ایزوگام

 

 

 

در نهایت با توجه به مطالب کامل و جامعی که درباره معرفی انواع کاربردها، طول عمر، مشخصات، قیمت ایزوگام در تهران و قیمت نصب ایزوگام در تهران خدمت شما بیان کردیم. شما می توانید با مراجعه به سایت و تماس با شماره هایی که در سایت قرار دادیم با کارشناسان ما تماس بگیرید و از بارش باران لذت ببرید. گروه هلدینگ آرک گستر در طول سال ها فعالیت خود همیشه احترام به مشتریان خود و همچنین انجام خدماتی با سطح کیفی بالا را در راس امور خود قرار داده و امیدواریم بتوانیم با انجام این خدمات همیشه همراه شما بمانیم

 

گروه آرک گستر تمام تلاش خود را در جهت انتخاب بهترین ایزوگام و به صرفه ترین ایزوگام و بهترین نصب ایزوگام را با خدمات مشاوره رایگان در اختیار شما همشهریان عزیز قرار خواهد داد.

کافیست تا با شماره های تعیین شده با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن متخصصین ما به صورت رایگان در محل پروژه ی شما حضور پیدا کنند و تمامی نکات مورد نظر در جهت نصب ایزوگام و نکات فنی ایزوگام را در اختیار شما سروران قرار دهند.

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما بوده باشد و توانسته باشیم اطلاعاتی که ضروری میدانستیم را بدون وابستگی به برند خاصی یا محصول خاصی همان چیزی که در این سی سال در کنار شما همشهریان عزیز آموختیم را در اختیارتان قرار دهیم.

به امید دیدار شما

تلفن تماس جهت انجام مشاوره رایگان از پروژه های شما مشتریان عزیز

09122367441      

02146131126     

نظرات

نظر بگذارید

بالا