قیمت ایزوگام طرح‌ دار با در نظر گرفتن چند عامل مهم تعیین می‌شود. از جمله عوامل مؤثر بر قیمت این محصولات می‌توان نوع طرح ایزوگام مورد نظر را نام برد.
ایزوگام سنگ ریزه ای
امتیاز دهید:
امتیاز شما به این مقاله:
امتیاز کل:

قیمت‌ ایزوگام طرح‌ دار

مدیر سایت یکشنبه 26 دی 1400 0 نظر

ایزوگام طرح‌ دار یکی از جدیدترین انواع این عایق‌های رطوبتی است. این دسته از ایزوگامها به‌ صورت روکش‌دار و با فویل در اختیار خریداران قرار می‌گیرند. طرح‌های این محصولات شامل طرح‌های چمنی، سرامیک، سنگ، چوب و است. لذا این محصولات، زیبایی و تنوع رنگ و مدل بسیار بالایی دارند و توانسته‌ اند جایگاه بسیار مناسبی را در بازار به دست آورند. قیمت ایزوگام طرح‌ دار، موضوع این مقاله است.

 

عوامل مؤثر بر قیمت ایزوگام طرح‌ دار

قیمت ایزوگام طرح‌ دار با در نظر گرفتن چند عامل مهم تعیین می‌شود. از جمله عوامل مؤثر بر قیمت این محصولات می‌توان نوع طرح ایزوگام مورد نظر را نام برد. بنابراین با در نظر گرفتن نوع کاربرد خود و هم‌چنین بودجه‌ای که تعیین کرده‌اید می‌توانید ایزوگام طرح‌دار آجری، لانه‌زنبوری، آجرنما، موزائیک و را انتخاب و خریداری نمایید. هر کدام از این طرح‌ها قیمت متفاوتی دارند. از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت ایزوگام طرح ‌دار می‌توان قیر به‌ کار رفته در تولید این محصولات را نام برد. بنابراین کیفیت قیر نیز قیمت این ایزوگام را تغییر می‌دهد. 

کیفیت تیشو و هم‌چنین پلی استر و تراکم آن نیز در تعیین قیمت ایزوگام مورد نظر اثرگذار است. عامل دیگری که قیمت این محصولات را با تغییر مواجه می‌سازد عامل ضخامت و وزن آن‌ها است. نوع فویل و هم‌چنین تناژ مورد درخواست شما نیز قیمت خریدتان را با تحولاتی مواجه خواهد ساخت. پلیمرهای به‌ کار رفته در ساخت ایزوگام، از جمله عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت این محصولات هستند. 

چراکه این پلیمرها باعث مقاومت این محصولات می‌شوند. ایزوگام طرح‌دار را می‌توانید به‌ صورت عمده نیز خریداری کنید. این خرید به‌ طور مستقیم و از درب کارخانه صورت می‌گیرد. لذا قیمت ایزوگام طرح‌دار در این شیوه خرید، کاهش خواهد یافت. قیمت این ایزوگامها با توجه به عامل برند و یا شرکت تولید کننده نیز تغییر می‌کند.

 

قیمت ایزوگام طرح‌ دار با توجه به استانداردها

قیمت ایزوگام‌های طرح‌دار بسته به میزان کشش و انعطاف‌پذیری این دسته از عایق‌های رطوبتی، دچار تغییراتی می‌شود. از طرف دیگر این محصولات باید بتوانند قدرت و کیفیت خود را پس‌ از ارسال به محل مورد نظر شما و پس‌ از فرایند نصب، حفظ نمایند. هر رول ایزوگام طرح‌دار باید وزن مناسبی داشته باشد. میزان وزن این عایق‌های رطوبتی در حالت استاندارد معادل ۴۰ کیلوگرم و یا بیشتر از این میزان است. 

در حال حاضر برای ضخامت این نوع از عایق‌های رطوبتی نیز استانداردهایی تعیین‌ شده است. بنابراین محصولات مورد نظر باید با ضخامت بهینه و استاندارد تولید شده باشند. در حالت معمول ضخامت استاندارد این عایق‌ها چیزی در میان ۳٫۵ تا ۴ میلی‌متر است. یکی دیگر از مواردی که در هنگام خرید و فروش و آگاهی از قیمت این ایزوگامها باید در نظر داشته باشید، ضریب مقاومت این محصولات در دماهای مختلف کم و زیاد است. 

این محصولات باید بتوانند در شرایط تغییرات دمایی مختلف، استحکام و مقاومت خود را حفظ نمایند. این دسته از عایق‌های رطوبتی نباید از بوی نامطبوعی برخوردار باشند. از طرف دیگر در هنگام فرایند نصب و پس‌ از اجرای این عملیات نیز نباید دودهای سیاه و از آن‌ها خارج شود. قیمت ایزوگام طرح ‌دار با در نظر گرفتن این عوامل و میزان دوری و یا نزدیکی به استانداردهای تولید، تغییر خواهد کرد. 

بنابراین هرچه ایزوگام‌های مورد نظر شما به این استانداردها نزدیک‌تر باشند قیمت آن‌ها هم بالاتر خواهد رفت. لازم به ذکر است که در حال حاضر قیمت این ایزوگامها، بسته به شرایط بازار و نوسانات قیمت، تغییر می‌کند.

  قیمت ایزگام طرح دار استخر  با رنگ های متنوع

 

قیمت ایزوگام طرح ‌دار و عامل برند

همان‌طور که پیش‌ از این نیز گفته شد یکی از عوامل مؤثر بر قیمت این عایق‌های رطوبتی، برند آن‌ها است. برای نمونه می‌توان ایزوگام طرح‌دار شرق را نام برد. این کارخانه یکی از معروف‌ترین کارخانه‌های عرضه انواع عایق‌های رطوبتی به‌ صورت طرح‌دار است. محصولات تولید شده توسط این کارخانه ویژگی‌های خاصی دارند. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان تنوع بسیار بالای آن‌ها را نام برد. 

از طرف دیگر قیمت ایزوگام طرح‌ دار شرق نیز بسیار مناسب است. این محصولات عمر و دوام بسیار بالایی دارند و می‌توانند در برابر سرما و گرما مقاومت بالایی از خود نشان دهند. ایزوگام های طرح‌دار تولید شده توسط این شرکت با رعایت استانداردهای لازم ساخته می‌شوند. این محصولات را می‌توانید از طریق دفاتر فروش و نمایندگی‌های ایزوگام شرق خریداری نمایید. در این‌ صورت قیمت ایزوگام مورد نظرتان مناسب‌تر خواهد بود.

 

قیمت ایزوگام طرح ‌دار و طرح و نقش آن

یکی دیگر از عوامل مؤثر بر قیمت ایزوگام‌های طرح‌دار، طرح و نقش آن‌ها است. برای نمونه می‌توان به مدل و طرح‌های آجرنما اشاره کرد. این طرح یکی از پرطرف‌دارترین ایزوگام های موجود در بازار است. قیمت ایزوگامهای طرح‌دار آجرنما بسیار مناسب است. این محصولات نصب بسیار آسانی هم دارند از طرف دیگر این دسته از عایق‌های رطوبتی از قدرت بسیار بالایی هم برخوردار شده‌اند. لذا می‌توانند به‌ خوبی جلوی انعکاس نور را بگیرند.

 

  قیمت ایزوگام طرح دار

 

این عایق‌ها می‌توانند در برابر نفوذ هرگونه رطوبت و آب نیز مقاومت کنند. ایزوگام‌هایی که با طرح آجرنما تولید می‌شوند گرما را در فصول گرم سال به خود جذب نمی‌کنند. خرید و نصب این نوع از ایزوگام‌ها باعث می‌شود تا زیبایی ساختمان شما افزایش پیدا کند و از طرف دیگر عمر و دوام آن نیز بیشتر گردد. قیمت ایزوگام آجرنما نسبت‌ به ویژگی‌های این محصولات بسیار مقرون‌ به‌ صرفه و مناسب است. از طرف دیگر این نوع از عایق‌های رطوبتی را می‌توانید با گارانتی بسیار مناسب و خدمات پس‌ از فروش معتبر خریداری کنید.

 

قیمت ایزوگام طرح ‌دار به‌ صورت آنلاین

قیمت این دسته از عایق‌های رطوبتی با در نظر گرفتن نوع خرید شما نیز متفاوت خواهد شد. برای نمونه می‌توانید این عایق ها را به‌ صورت آنلاین و اینترنتی خریداری کنید. در این‌ صورت قیمت ایزوگام، کاهش پیدا خواهد کرد. در این شیوه خرید می‌توانید به یک وب‌سایت معتبر مراجعه کنید و پس‌ از بررسی نماد اعتماد الکترونیک آن وب‌سایت، به خرید ایزوگام مورد نظرتان دست بزنید. 

پیش از خرید نیز می‌توانید لیست قیمت ایزوگامهای طرح‌دار که به‌ طور معمول در این فروشگاه‌ها، ارائه‌ شده است را مشاهده کنید و سپس به خریدی مطمئن و با صرفه دست بزنید. همچنین می‌توانید کیفیت ایزوگام مورد نظر و هم چنین ویژگی‌ها و برند و شرکت سازنده آن را بررسی کنید. قیمت ایزوگام طرح ‌دار با در نظر گرفتن فرایند نصب آن نیز تغییر می‌کند.در ادامه می‌توانید لیست قیمت ایزوگامهای طرح‌ دار را مشاهده کنید.

قیمت هر متر مربع (تومان)

برند ایزوگام

۱۵۰۰۰

ایزوگام آذر گام 

۱۵۰۰۰

پشم شیشه ایران

۸۲۰۰ 

شرق کهن

۱۳۰۰۰

بام گستر

۱۳۰۰۰

سراپوش دلیجان 

۱۰۹۰۰

بستر بام 

۱۱۳۰۰

پیشگام عایق غرب

۱۲۵۰۰

گیتی گستر

۱۲۵۰۰

تهران عایق اصل 

 

نظرات

نظر بگذارید

بالا