بهترین ایزوگام بازار کدام است؟
امتیاز دهید:
امتیاز شما به این مقاله:
امتیاز کل:

بهترین ایزوگام بازار

سعید قوتی یکشنبه 12 دی 1400 0 نظر

همان‌طور که می‌دانید ایزوگام، یکی از بهترین عایق‌های رطوبتی است. این محصول می‌تواند از بروز هر گونه رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری به عمل آورد. به دلیل تقاضای بسیار بالای مشتریان، در حال حاضر، شرکت‌های مختلف سازنده، انواع متنوعی از ایزوگام‌ها را طراحی و تولید می‌نمایند و روانه بازار مصرف می‌گردانند. بنابراین این نوع از عایق‌ها، تنوع بسیار بالایی دارند. این عامل سبب شده تا بسیاری از افراد با این دغدغه مواجه شوند که بهترین ایزوگام بازار کدام است. تیم مشاوره آرک گستر، در این مقاله تصمی گرفته است چند برند معروف ایزوگام را با یکدیگر مقایسه کند.

 

ایزوگام بام گستر دلیجان

یکی از بهترین ایزوگام موجود در بازار، ایزوگام بام گستر دلیجان است. شرکت سازنده این عایق رطوبتی، فعالیت‌های خود را از سال ۱۳۷۵ آغاز کرد و توانست جایگاه بسیار مناسب و قابل‌ قبولی را در بازار به دست آورد. یکی از دلایل بسیار مهم موفقیت این شرکت در زمینه تولید ایزوگام، استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب و باکیفیت است. از طرف دیگر، ایزوگام بام گستر دلیجان با استفاده از یک خط تولید کاملا استاندارد و مطابق با موازین بین‌المللی تولید می‌شود. 

این عامل نیز سبب می‌شود تا محصول به‌ دست‌ آمده کیفیت بسیار بالا و مناسبی داشته باشد. در فرآیند تولید این محصولات از آزمایشگاه‌های کاملا مجهز و مدرن نیز استفاده می‌شود و این نوع از عایق‌های رطوبتی، به‌ طور مداوم از نظر کیفیت، تحت کنترل و نظارت قرار می‌گیرند. 

شرکت سازنده ایزوگام بام گستر، در حال حاضر در زمینه تولید انواع مختلفی از عایق‌های رطوبتی فعال است. از جمله محصولات این برند می‌توان به ایزوگام‌های پلیمری، ایزوگام‌های فویل دار و پودری اشاره کرد و یا عایق‌های رطوبتی مخصوص به کارگیری در مناطق گرمسیری و سردسیری را نام برد.

 

 

  ایزوگام بام گستر دلیجان

 

 

ایزوگام هیرمان

یکی دیگر از بهترین ایزوگام بازار، ایزوگام هیرمان است. تولید محصولات بسیار باکیفیت و مرغوب یکی از ویژگی‌های ایزوگام‌های تولید شده توسط این برند شناخته‌ شده است. از دلایل عمده موفقیت این برند می‌توان به استفاده از متریال و مواد اولیه بسیار مناسب اشاره کرد. ایزوگام‌های ساخته‌ شده توسط این شرکت با استانداردهای مورد نیاز، مطابقت دارند. به‌ طوری‌ که ابعاد این محصولات و ضخامت آن‌ها کاملا استاندارد است. 

این عوامل موجب شده تا ایزوگام برند هیرمان بتواند جایگاه بسیار مناسب و قابل‌ قبولی را در بازار به دست آورد و توجه بسیاری از مردم و خریداران را جلب نماید. ایزوگام‌های تولید شده توسط برند هیرمان، ۲ نوع اصلی دارند. این عایق‌های رطوبتی در بازار با عناوین BOF و BPP معروف و شناخته‌ شده هستند. 

از طرف دیگر هر کدام از انواع این عایق‌های رطوبتی را می‌توان در ۲ گروه اصلی جای داد که عبارت‌اند از مدل‌های ساده و مدل‌های طرح‌دار. بنابراین با در نظر گرفتن نوع نیاز و مصرف خود می‌توانید هر یک از انواع این عایق‌های رطوبتی را انتخاب و خریداری کنید.

ایزوگام سیناراد

ایزوگام سینا راد یکی دیگر از بهترین ایزوگام و عایق رطوبتی در کشور است. ایزوگام‌های ساخته‌ شده توسط برند سیناراد، دارای چند ویژگی قابل‌ توجه هستند. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به استفاده از سیستم‌ها و تجهیزات کاملا پیشرفته و به‌روز اشاره کرد که در فرآیند تولید این محصولات از آن‌ها استفاده می‌شود.

وجود چنین تجهیزاتی باعث می‌شود تا عایق رطوبتی به‌ دست‌ آمده کیفیت بسیار بالایی داشته باشد و بتواند توجه خریداران را به خود جلب نماید. از دیگر ویژگی‌های ایزوگام سینا راد می‌توان به مقاومت و دوام بسیار بالای این نوع از عایق‌های رطوبتی اشاره کرد. 

این دسته از محصولات از انعطاف‌پذیری قابل‌ توجهی نیز برخوردار شده‌اند. لذا به‌ راحتی ترک نمی‌خورند و از بین نمی‌روند. در واقع مناسب ترین قیمت ایزوگام، مربوط به ایزوگام سینا راد است. محصولات تولیدشده توسط این شرکت سازنده، تنوع بسیار بالایی نیز دارند.

ایزوگام سامان دلیجان

شرکت سازنده سامان، فعالیت‌های خود در زمینه تولید بهترین ایزوگام کشور را از سال ۱۳۷۷ آغاز کرد. محصولات این شرکت سازنده، کیفیت بسیار مناسبی دارند و توانسته‌اند نشان استاندارد ملی و بین‌المللی را نیز به دست آورند. کیفیت بالای عایق‌های رطوبتی تولید شده توسط این برند، به این دلیل است که در تولید این محصولات، از فناوری‌های روز در دنیا استفاده می‌شود. 

این شرکت سازنده در تولید انواع مختلف ایزوگام‌های خود از دستگاه‌ها و ماشین‌آلات پیشرفته کمک می‌گیرد. یکی از ویژگی‌های بسیار مهم ایزوگام سامان دلیجان، انعطاف‌پذیری و قابلیت کششی این محصولات است. وجود این ویژگی‌ها باعث شده تا برند سامان، علاوه‌ بر تامین نیازهای داخلی کشور، از جمله صادرکننده‌های ایزوگام به دیگر کشورها نیز باشد.

ایزوگام پشم‌ شیشه ایران

یکی دیگر از بهترین ایزوگام موجود در بازارهای کشور، ایزوگام پشم‌ شیشه ایران است. یکی از ویژگی‌های قابل‌ توجه این شرکت سازنده، تجربه و تخصص بسیار بالای آن در زمینه تولید انواع مختلف عایق‌های رطوبتی است. این عامل باعث شده تا محصولات ساخته‌ شده توسط این برند استانداردهای مورد نیاز را داشته باشند و کالاهایی بسیار مناسب و باکیفیت باشند. 

با استفاده از این نوع از عایق‌های رطوبتی می‌توانید کارایی بسیار مناسب آن‌ها را تجربه کنید. استفاده از فناوری‌های نو و پیشرفته یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین ایزوگام موجود در بازار است که برند پشم شیشه‌ ایران این فناوری‌ها را به استخدام خود درآورده است. با وجود استفاده از تکنولوژی‌های به‌ روز در سطح جهان، این شرکت سازنده تاکنون توانسته انواع متنوعی از عایق‌های رطوبتی را طراحی و تولید کند. 

این میزان از تنوع محصولات، هر روز رو به‌ افزایش است. از جمله انواع ایزوگام پشم‌شیشه ایران می‌توان به ایزوگام‌های ساده و فویل دار اشاره کرد و یا ایزوگام‌های ماسه‌ای، سنگ ریزه‌ای، تک لایه و ایزوشنگل را نام برد. ایزوگام‌های ایزوفوندو یکی دیگر از محصولات این شرکت سازنده هستند.

 

 

  ایزوگام پشم‌ شیشه ایران

 

 

ایزوگام سراپوش دلیجان

شرکت سازنده سراپوش، در زمینه تولید انواع ایزوگام، سابقه ۲۳ ساله دارد و به دلیل استفاده از فناوری‌های پیشرفته در تولید انواع مختلف ایزوگام، یکی از بهترین ایزوگام موجود در بازار را طراحی و تولید می‌کند. خط تولید این شرکت سازنده، استاندارد و کاملا به‌روز است.

 

سراپوش، عایق‌های رطوبتی خود را به همراه بیمه‌نامه ارائه می‌کند. استفاده از یک فرمول بسیار خاص در تولید عایق‌های رطوبتی، یکی دیگر از ویژگی‌های محصولات این برند و بهترین ایزوگام است. عایق‌های رطوبتی تولید شده توسط این شرکت‌ را می‌توانید در انواع مختلفی از مناطق مورد استفاده قرار دهید. قابلیت انعطاف‌پذیری و کشش یکی دیگر از ویژگی‌های این دسته از محصولات است.

نظرات

نظر بگذارید

بالا