خدمات اسفالت

هلدینگ بزرگ آرک گستر

هلدینگ آرک گستر مجری انواع پروژه های:

 پیمانکاری راه و ساختمان، اجرای ایزوگام و خدمات مهندسین مشاور

درباره ما

درباره ما


شرکت آرک گستر ایمن ساز به عنوان یک هلدینگ با برند آرک گستر به منظور ارائه خدمات پیمانکاری و مشاوره فنی مهندسی و نظارت بر حسن اجرای طرح های عمرانی با همکاری دو دوست و هم دوره فارغ التحصیل در دانشگاه تهران در سال 1370 به صورت سهامی خاص در تهران تاسیس گردید. 

مهندس حاج محمدرضا قوتی آجقان متولد مشهد به همراه یار دیرین خود مهندس حاج ابراهیم شاه محمدی که اصالتاً آذری هستند، با کوله باری از تجربه خود را متعهد به پیاده سازی استانداردهای مدیریت پروژه، نظام مدیریت کیفیت، ایمنی و محیط زیست و سرعت و دقت و انجام مسئولیت های اجتماعی می دانند و با تکیه بر دانش و فن آوری، کسب رضایت کارفرمایان و مشاورین محترم و کلیه ذینفعان و هم وندان را سرلوحه برنامه های خود قرار داده اند و همواره با به کارگیری پرسنل متخصص و تحصیل کرده و ماشین آلات و ابزار تخصصی روزآمد سعی در افزایش راندمان و بهره وری و بهبود مستمر عملکرد خود و سازندگی کشور در حال اجرای فعالیت های مختلف عمرانی هستند، به طوری که تا کنون توانسته اند به میانگین 200 قرارداد در سال برسند، که این نشان از اعتماد سازندگان و کارفرمایان عزیز که همیشه سرمایه های گران مایه برای این مجموعه بوده اند، می باشد.

آنچه مشتریان درباره ما می گویند

سطح خدمات بسیار بالا

کلیه امور و خدماتی که از شرکت آرک گستر خواسته شده با سطح کیفی بسیار بالا انجام شد. نوع برخورد اعضای تیم نیز بسیار محترمانه و حرفه ای بود.

انجام کلیه خدمات پیمانکاری با استانداردها و سطح ایمنی بسیار بالا

نادر فیض اللهی

استانداردهای بالا

کار در سطح حرفه ای و بسیار خوبی انجام شد.

محمد صفوی

بازخورد مشتری

آنچه مشتریان درباره ما می گویند

آنچه مشتریان درباره ما می گویند، آنچه مشتریان درباره ما می گویند

تیم فنی شرکت آرک‌ گستر

اعضای تیم فنی ما همواره با دانش و تخصص خود در تمامی مراحل پروژه در کنار شما خواهند بود

شرکای ما

چه کسانی ما را در این راه یاری کرده اند

بالا